1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Горјан
Последна активност:
4 Јуни 2020 во 12:55
Зачленет:
7 ноември 2013
Мислења:
81
Допаѓања:
274
Поени од трофеи:
170

Ги следи 1

Следачи 3

Пол:
Машко
Роденден:
23 Мај 1986 (Возраст: 34)
Локација:
Битола
Занимање:
Web Developer

Сподели

Горјан

Gaining Experience, Машко, 34, од Битола

Горјан последен пат беше виден (како):
4 Јуни 2020 во 12:55