1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои ^^GoRiLLaZ^^ ги следи

 1. dulemk

  Gaining Experience, 33
  Мислења:
  1,049
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  385
 2. vasildb

  Intern
  Мислења:
  209
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  20