1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
gorginestor
Последна активност:
6 Јуни 2019
Зачленет:
17 Септември 2017
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
1 Септември 1992 (Возраст: 26)

Сподели

gorginestor

Intern, 26

gorginestor последен пат беше виден (како):
6 Јуни 2019