1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
gorgigangsta
Последна активност:
22 Април 2009
Зачленет:
8 oктомври 2008
Мислења:
20
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

gorgigangsta

Intern

gorgigangsta последен пат беше виден (како):
22 Април 2009