• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
G
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • Здраво, Ѓорги гледам на форум дека си завршил факултет за детективи или нешто слично.Те молам да стапиме во контакт имам некои прашања што сакам да те прашам во врска со факултетот.Најди ме на фб Миле Урдинов од Богданци
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно