1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
gorgibutel
Последна активност:
9 Септември 2010
Зачленет:
28 Јули 2009
Мислења:
48
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
3 Април 1988 (Возраст: 32)

Сподели

gorgibutel

Intern, 32

gorgibutel последен пат беше виден (како):
9 Септември 2010