1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
GoranY
Последна активност:
2 Јули 2020 во 21:39
Зачленет:
26 Јануари 2018
Мислења:
2
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
20
Роденден:
27 Јануари 1974 (Возраст: 46)

Сподели

GoranY

Intern, 46

GoranY последен пат беше виден (како):
2 Јули 2020 во 21:39