1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
goranski
Последна активност:
30 Декември 2019
Зачленет:
20 Март 2013
Мислења:
305
Допаѓања:
140
Поени од трофеи:
190

Следачи 3

Пол:
Машко

Сподели

goranski

Gaining Experience, Машко

goranski последен пат беше виден (како):
30 Декември 2019