• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од ГоранСк

 1. Г

  Телевизори (искуства, препораки, совети, мислења...)

  Добровенајдов :) Фала многу на брзиот и исцрпен одговор, ми ги реши сите недоумици :)
 2. Г

  Телевизори (искуства, препораки, совети, мислења...)

  Дечки здраво, Само што се регистрирав на форумов за да расчистам една работа, тоест вие да ми ја разјасните. Испопрочитав све од 2014-та тука (на моменти бевте блиску до мојава тема, али статива беше :D) и глеам дека сте најупатени у споредба со други форуми со проблематикава, па да...
На врв Дно