1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
goranmitev
Последна активност:
13 oктомври 2017
Зачленет:
27 Август 2010
Мислења:
75
Допаѓања:
45
Поени од трофеи:
217
Веб-страна:

Сподели

goranmitev

Intern

goranmitev последен пат беше виден (како):
13 oктомври 2017