• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

GORANCO

Роденден
3 јули 1982 (Возраст: 38)
Прекар
krap
Професија
ribar
Музика
a
Видео
a
Програмски јазици
a
Најчесто користени апликации
a
Омилен спорт
lov na ribi (na 2 noze)
На врв Дно