1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

goran_oh's Recent Activity

 1. На goran_oh му/ѝ се допаѓа мислењето на psyside во темата Кој модел на мобилен/смартфон користите?.

  Далеку подобра камера од S10, поготово зум, 64MP, и видео. Исто така многу подобра за сликање на животни/каде што е потребна текстура,...

  28 Март 2020 во 13:37
 2. На goran_oh му/ѝ се допаѓа мислењето на Oktar во темата YouTube Premium.

  А на телевизор што ставате за да нема реклами? Иначе од ебај најголемиот дел функционираат на принцип ти даваат нов акаунт, што е...

  28 Март 2020 во 04:33
 3. На goran_oh му/ѝ се допаѓа мислењето на Steff_Maja во темата Huawei optic Ruter Telekom user and password.

  Сетинзи се ресетираат кога прават апдејт на фирмвер на рутерот, ама тоа не е толку честа интервенција.

  27 Март 2020 во 11:06
 4. На goran_oh му/ѝ се допаѓа мислењето на psyside во темата Кој модел на мобилен/смартфон користите?.

  [ATTACH]

  0-02-0a-231150eddc7e8fb1543f651b2508aae53881c0b49e3d19de7577c455e84071f3_28e1baa0_1585236819.jpg 27 Март 2020 во 00:38
 5. На goran_oh му/ѝ се допаѓа мислењето на Ragnar во темата Deezer Family.

  За YouTube Premium беше муабетот. И јас користам индиски. :-)

  27 Март 2020 во 00:25
 6. На goran_oh му/ѝ се допаѓа мислењето на 123456 во темата YouTube Premium.

  nord, windscribe i vyprvpn не работат, private vpn работи со индискиот јутјубе премиум

  27 Март 2020 во 00:24
 7. На goran_oh му/ѝ се допаѓа мислењето на 123456 во темата YouTube Premium.

  Да не не караат на другата тема, па благодарение на тебе за ефтини пари добиваш многу. The Benefits of Premium If you’re thinking of...

  27 Март 2020 во 00:23
 8. goran_oh одговори на темата Deezer Family.

  Зошто не се регистрираш преку Индија и ке плакаш 100денари месечно за single account. Sent from my GM1910 using Tapatalk

  26 Март 2020 во 18:10
 9. goran_oh одговори на темата Deezer Family.

  Истиот и јас го користам:) Sent from my GM1910 using Tapatalk

  26 Март 2020 во 18:07
 10. На goran_oh му/ѝ се допаѓа мислењето на 123456 во темата Deezer Family.

  147 денари фамили пакет(индиски) :D

  26 Март 2020 во 18:06
 11. goran_oh одговори на темата Deezer Family.

  Колу кошта во мк YouTube premium account? Sent from my GM1910 using Tapatalk

  26 Март 2020 во 00:46