1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат goran_oh

 1. *Neli

  Intern, Женско
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 2. CDR``

  Intern, Машко, 23, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 3. dejan_str

  Unbeatable , Машко, 37, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  8,150
  Допаѓања:
  4,860
  Поени од трофеи:
  2,202
 4. Ilija Milcinoski

  Intern, Машко, 24
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  12
  Поени од трофеи:
  60