1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
goran_bitola
Последна активност:
15 ноември 2018 at 23:32
Зачленет:
6 Јули 2013
Мислења:
12
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
70

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
17 Јули 1989 (Возраст: 29)
Локација:
Bitola

Сподели

goran_bitola

Intern, Машко, 29, од Bitola

goran_bitola последен пат беше виден (како):
15 ноември 2018 at 23:32