Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Goran54321

Роденден
10 декември 1969 (Возраст: 54)
Пол
Машки

Трофеи

 1. 110

  10 години со нас

  Имаш причина да частиш, денес правиш Љубилеј ;)
 2. 50

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
 3. 10

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.
 4. 137

  1337

  П0571р4ј 1337 м15л3њ4
 5. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно