1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
goran292
Последна активност:
2 Март 2015
Зачленет:
14 Февруари 2015
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
24 ноември 1994 (Возраст: 25)

Сподели

goran292

Intern, Машко, 25

goran292 последен пат беше виден (како):
2 Март 2015