1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Goran27's Recent Activity

 1. На Goran27 му/ѝ се допаѓа мислењето на Viziano во темата Вадам пари од Пејпал (Paypal).

  Брза и успешна трансакција ;)

  17 Септември 2019 во 16:50
 2. На Goran27 му/ѝ се допаѓа мислењето на efto во темата Вадам пари од Пејпал (Paypal).

  Пофалба до членот, за сите детали многу брзо се разбравме, успешна реализација. Овој пат средивме преку трансакциска, ама се надевам...

  17 Септември 2019 во 16:50
 3. На Goran27 му/ѝ се допаѓа мислењето на aleksnako во темата Вадам пари од Пејпал (Paypal).

  средена е првата трансакција без проблеми, тераме понатаму

  17 Септември 2019 во 16:50