1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат Goran27

 1. *Neli

  Intern, Женско
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 2. th3wh0

  Intern, Машко, 38
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  30