1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Goran1990
Последна активност:
10 oктомври 2011
Зачленет:
11 Септември 2009
Мислења:
36
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
0
Роденден:
24 ноември 1990 (Возраст: 29)

Сподели

Goran1990

Intern, 29

Goran1990 последен пат беше виден (како):
10 oктомври 2011