1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Goran123
Последна активност:
20 Август 2012
Зачленет:
25 Јуни 2010
Мислења:
954
Допаѓања:
159
Поени од трофеи:
255

Ги следи 2

Сподели

Goran123

Gaining Experience

Goran123 последен пат беше виден (како):
20 Август 2012