1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
goran^
Последна активност:
9 Мај 2016
Зачленет:
7 Април 2007
Мислења:
37
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Роденден:
9 ноември 1977 (Возраст: 42)

Сподели

goran^

Intern, 42

goran^ последен пат беше виден (како):
9 Мај 2016