1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Goran-sk

 1. Goran-sk
 2. Goran-sk
 3. Goran-sk
 4. Goran-sk
 5. Goran-sk
  kako da go podesam SHOUTcast, sto da vnesam vo : [img] ?
  Мислење од: Goran-sk, 22 Февруари 2011 Во форумот: Туторијали
 6. Goran-sk