1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Goran-sk
Последна активност:
14 Март 2011
Зачленет:
23 Јули 2010
Мислења:
33
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Следачи 1

Роденден:
18 oктомври 1980 (Возраст: 39)

Сподели

Goran-sk

Intern, 39

Goran-sk последен пат беше виден (како):
14 Март 2011