1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Goosfraba
Последна активност:
28 Март 2020 во 02:44
Зачленет:
18 Март 2016
Мислења:
11
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
17 oктомври 1989 (Возраст: 30)

Сподели

Goosfraba

Intern, Машко, 30

Goosfraba последен пат беше виден (како):
28 Март 2020 во 02:44