1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
goksil
Последна активност:
23 Јули 2019
Зачленет:
13 Април 2016
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
27 oктомври 1981 (Возраст: 38)

Сподели

goksil

Intern, Машко, 38

goksil последен пат беше виден (како):
23 Јули 2019