1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
GokoMKD
Последна активност:
24 Јуни 2019
Зачленет:
14 Април 2007
Мислења:
39
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
165

Ги следи 2

Роденден:
6 Септември 1990 (Возраст: 28)

Сподели

GokoMKD

Intern, 28

GokoMKD последен пат беше виден (како):
24 Јуни 2019