1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

gokica's Recent Activity

 1. gokica одговори на темата LED - EDC лампи, батерии, полначи - генерална дискусија.

  OK дечки фала. Ќе побарам во Нептун/рефот/пикс плус да видам дали некој од овие има достава. Ако не, нека стане снегов па ќе претрчам...

  1 Април 2020 во 20:22
 2. На gokica му/ѝ се допаѓа мислењето на mdeni во темата LED - EDC лампи, батерии, полначи - генерална дискусија.

  Веќе има и од други производители енелуп-лајк батерии. Супер се енелупот, ама сите се веќе еднакви моите оригинални од 2010та или кога и...

  1 Април 2020 во 20:20
 3. На gokica му/ѝ се допаѓа мислењето на Astraion во темата LED - EDC лампи, батерии, полначи - генерална дискусија.

  Провери ги и тие знам дека ги препорачувавме порано пред да ги видам истите во Нептун. Panasonic eneloop AA Battery Charger, Smart and...

  1 Април 2020 во 20:20
 4. На gokica му/ѝ се допаѓа мислењето на Steff_Maja во темата LED - EDC лампи, батерии, полначи - генерална дискусија.

  Во Рефот М. Само ваљда знаеш дека Enelop веќе ги произведува Panasonic.

  1 Април 2020 во 17:30
 5. gokica одговори на темата LED - EDC лампи, батерии, полначи - генерална дискусија.

  Здраво другари. Дали некој знае каде може да се најдат 1900-2000 Eneloop батерии за полнење. Пред некој ден прочитав дека ги имало во...

  1 Април 2020 во 15:30
 6. На gokica му/ѝ се допаѓа мислењето на igor_xxxx во темата Аудио опрема: Слушалки, засилувачи, звучни карти, звучници, HI-Fi (аудиофилска дискусија).

  Со оглед на тоа што во изминатиов период имам повеќе од доволно слободно време заради ситуацијава околу нас, се решив да се зафатам во...

  1 Април 2020 во 15:21
 7. gokica одговори на темата Donacija Kompjuter za Online Casovi vo Dracevo.

  Ве молам воздржете се од коментари во поглед на тоа дека требало да купат родителите и сл. Не сме кајгана туку ИТ форум и не треба да...

  31 Март 2020 во 18:43
 8. На gokica му/ѝ се допаѓа мислењето на D во темата Thou shall not pass!.

  Мал придонес кон јавната свесност, особено во денови кога повеќе наши текстови се наоаѓаат во топ теми на Time.mk и носат нов трафик...

  Image 624.png 27 Март 2020
 9. На gokica му/ѝ се допаѓа мислењето на TheMarshal во темата Аудио опрема: Слушалки, засилувачи, звучни карти, звучници, HI-Fi (аудиофилска дискусија).

  За тие што ве интересира, најбоље цена има во Сетек.

  27 Март 2020
 10. На gokica му/ѝ се допаѓа мислењето на Chaeld10_8 во темата Електронски цигари втор дел.

  Vape Mail AliExpress Функционира во најдобар ред а и Македонска Пошта :)[ATTACH] Испратено од SM-G9770

  received_210045783573318.jpeg 27 Март 2020
 11. На gokica му/ѝ се допаѓа мислењето на comakot во темата Електронски цигари втор дел.

  Еве и мене ново играче, Smok TFV8 v2 Baby За сега сум задоволен и во мое мислење пдобар во вкус него uforce t2 што иди со драг 2 и...

  IMG_20200324_205953.jpeg IMG_20200324_170809.jpeg 27 Март 2020