1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои gokica ги следи

 1. bilokoj

  Intern
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  170
 2. bobson

  Gaining Experience, од Orgrimmar
  Мислења:
  792
  Допаѓања:
  430
  Поени од трофеи:
  502
 3. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,543
  Допаѓања:
  25,653
  Поени од трофеи:
  2,377
 4. Fiasco

  Gaining Experience, од 404
  Мислења:
  3,036
  Допаѓања:
  203
  Поени од трофеи:
  837
 5. gOJDO

  Мислења:
  9,575
  Допаѓања:
  13,816
  Поени од трофеи:
  2,317
 6. lamja

  Gaining Experience, Машко, 37, од Skopje
  Мислења:
  424
  Допаѓања:
  181
  Поени од трофеи:
  392
 7. Paloski Marko

  Intern, Машко
  Мислења:
  28
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  170
 8. PilGriM

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,508
  Допаѓања:
  444
  Поени од трофеи:
  637
 9. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312
 10. psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,328
  Допаѓања:
  27,046
  Поени од трофеи:
  2,342
 11. tomi

  Guru, Машко, од Скопје
  Мислења:
  9,825
  Допаѓања:
  9,067
  Поени од трофеи:
  2,342