1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат gokica

 1. bate mile

  Gaining Experience
  Мислења:
  412
  Допаѓања:
  205
  Поени од трофеи:
  402
 2. bilokoj

  Intern
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  170
 3. bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Longyearbyen
  Мислења:
  1,649
  Допаѓања:
  2,654
  Поени од трофеи:
  1,627
 4. boro1

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,629
  Допаѓања:
  1,294
  Поени од трофеи:
  612
 5. CDR``

  Intern, Машко, 23, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 6. Ceco

  Gaining Experience
  Мислења:
  618
  Допаѓања:
  171
  Поени од трофеи:
  362
 7. ChuleTheJudge

  Intern
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  10
 8. daniel_makedon

  Intern
  Мислења:
  20
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  0
 9. dejanj

  Intern, Машко
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  55
 10. dejan_str

  Unbeatable , Машко, 37, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  8,150
  Допаѓања:
  4,860
  Поени од трофеи:
  2,202
 11. dzunko

  Gaining Experience, Машко, 46, од Битола
  Мислења:
  320
  Допаѓања:
  266
  Поени од трофеи:
  325
 12. Garfield'

  Gaining Experience, Машко, 22
  Мислења:
  250
  Допаѓања:
  51
  Поени од трофеи:
  75
 13. Ghost

  Intern, Машко, 30
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  16
  Поени од трофеи:
  302
 14. gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,317
  Допаѓања:
  1,773
  Поени од трофеи:
  812
 15. HardCorec

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  3,190
  Допаѓања:
  4,639
  Поени од трофеи:
  1,717
 16. Hatake Kakashi

  Intern, Машко
  Мислења:
  72
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  70
 17. Jokerski

  On your way to fame, Машко, од Во твојот ум чедо
  Мислења:
  814
  Допаѓања:
  733
  Поени од трофеи:
  290
 18. Jovan2389

  On your way to fame, Машко, од Штип
  Мислења:
  695
  Допаѓања:
  676
  Поени од трофеи:
  255
 19. Nakolce

  Gaining Experience, 25
  Мислења:
  941
  Допаѓања:
  87
  Поени од трофеи:
  285
 20. NikacXMKD

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  218
  Поени од трофеи:
  205