1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
goki1990
Последна активност:
25 Март 2020
Зачленет:
24 Септември 2013
Мислења:
448
Допаѓања:
352
Поени од трофеи:
215
Пол:
Машко
Локација:
Skopje

Сподели

goki1990

Gaining Experience, Машко, од Skopje

goki1990 последен пат беше виден (како):
25 Март 2020