1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
GokeMKD
Последна активност:
6 Мај 2017
Зачленет:
20 Септември 2016
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Пол:
Машко
Роденден:
28 Април 1996 (Возраст: 24)

Сподели

GokeMKD

Intern, Машко, 24

GokeMKD последен пат беше виден (како):
6 Мај 2017