1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
GOK1z
Последна активност:
15 Август 2017
Зачленет:
14 oктомври 2012
Мислења:
21
Допаѓања:
17
Поени од трофеи:
30
Пол:
Машко
Роденден:
24 ноември 1992 (Возраст: 27)

Сподели

GOK1z

Intern, Машко, 27

GOK1z последен пат беше виден (како):
15 Август 2017