• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од gojdo1

  1. G

    ok...ke se dogovorime za posle fax ke te baram utre otprilika 12-13h da go probame..jas sum goran

    ok...ke se dogovorime za posle fax ke te baram utre otprilika 12-13h da go probame..jas sum goran
На врв Дно