• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
G
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • 072 243-929 martin ako sakas mozam utre okolu 10-11 da ti go donesam ucentar pred da idam na fax,ako ne ke se dogovorime ke dojdes kaj mene kee go probame pozz
  G
  gojdo1
  ok...ke se dogovorime za posle fax ke te baram utre otprilika 12-13h da go probame..jas sum goran
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно