1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои gOJDO ги следи

 1. 386ka

  Gaining Experience
  Мислења:
  2,360
  Допаѓања:
  189
  Поени од трофеи:
  827
 2. dangthe

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,106
  Допаѓања:
  1,402
  Поени од трофеи:
  602
 3. Goroner

  Intern, 29
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  205
 4. Jokerski

  On your way to fame, Машко, од Во твојот ум чедо
  Мислења:
  814
  Допаѓања:
  733
  Поени од трофеи:
  290
 5. psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,398
  Допаѓања:
  27,093
  Поени од трофеи:
  2,342
 6. SaleSk

  Arzt, Машко, 42
  Мислења:
  4,600
  Допаѓања:
  5,165
  Поени од трофеи:
  1,852
 7. spiderman

  Intern
  Мислења:
  783
  Допаѓања:
  44
  Поени од трофеи:
  265