1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат gOJDO

 1. Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,113
  Допаѓања:
  1,928
  Поени од трофеи:
  375
 2. airdustcan

  Intern, 25
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 3. aldo

  Intern
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
 4. alek005

  Intern, 32
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 5. Alex18

  Intern, 20
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 6. AlexM

  On your way to fame, од City of Consuls
  Мислења:
  955
  Допаѓања:
  519
  Поени од трофеи:
  365
 7. alumen :)

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  596
  Поени од трофеи:
  355
 8. architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,924
  Допаѓања:
  2,284
  Поени од трофеи:
  1,602
 9. Armagedon

  Intern, Машко
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  10
 10. Astraion

  Unstoppable , Машко, 38, од Струмица
  Мислења:
  1,602
  Допаѓања:
  2,423
  Поени од трофеи:
  1,492
 11. bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Longyearbyen
  Мислења:
  1,668
  Допаѓања:
  2,656
  Поени од трофеи:
  1,517
 12. Bojan Micevski

  Intern, 19
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 13. Boldozer

  On your way to fame
  Мислења:
  1,142
  Допаѓања:
  559
  Поени од трофеи:
  365
 14. boro1

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,631
  Допаѓања:
  1,287
  Поени од трофеи:
  612
 15. bulletproof

  Intern
  Мислења:
  227
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  20
 16. CDR``

  Intern, Машко, 22, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 17. Creed_Bratton

  Gaining Experience, од EU
  Мислења:
  285
  Допаѓања:
  328
  Поени од трофеи:
  315
 18. Cupii

  Intern, Женско, 55
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  25
 19. DACIA

  Gaining Experience, Машко, 24
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  76
  Поени од трофеи:
  50
 20. dangthe

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,092
  Допаѓања:
  1,364
  Поени од трофеи:
  602