1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Gogzy

 1. Gogzy
 2. Gogzy
 3. Gogzy
 4. Gogzy
 5. Gogzy
 6. Gogzy
  Испрати

  Mikrotik или Ubiquiti

  Фала фала па тебе АП АЦ ХД да ти се врати :)
  Мислење од: Gogzy, 14 Јули 2017 Во форумот: Wi-Fi
 7. Gogzy
 8. Gogzy
 9. Gogzy
 10. Gogzy