1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Gogzy
Последна активност:
12 Септември 2019 во 10:14
Зачленет:
12 Декември 2013
Мислења:
258
Допаѓања:
246
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Роденден:
25 Септември 1990 (Возраст: 28)

Сподели

Gogzy

Gaining Experience, Машко, 28

Gogzy последен пат беше виден (како):
12 Септември 2019 во 10:14