• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

GoGo MaSter

Роденден
јули 2
Професија
Kosarkar
Музика
Hip-Hop,RnB,
Најчесто користени апликации
Mozzila Firefox,mIRC,MSN
Омилен спорт
Kosarka
На врв Дно