1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Gogisha
Последна активност:
24 Мај 2019
Зачленет:
20 Јуни 2010
Мислења:
15
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
60

Сподели

Gogisha

Intern

Gogisha последен пат беше виден (како):
24 Мај 2019