1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
GoDLiK3
Последна активност:
25 Февруари 2020 во 00:23
Зачленет:
11 oктомври 2014
Мислења:
8
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
70
Роденден:
24 Април 1996 (Возраст: 23)

Сподели

GoDLiK3

Intern, 23

GoDLiK3 последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 25 Февруари 2020 во 00:23