• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

gocets

Роденден
20 јули 1982 (Возраст: 38)
Професија
IT Programmer
Омилен цитат
Шоуто мора да продолжи
Музика
секаква
Програмски јазици
VB, C#, ASP.NET
Најчесто користени апликации
Visual Studio
Омилен спорт
Бокс

Следи

Трофеи

 1. 50

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
 2. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно