1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат gocetan

 1. CDR``

  Intern, Машко, 23, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 2. DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  915
  Допаѓања:
  1,107
  Поени од трофеи:
  270
 3. draganamon

  Gaining Experience, Машко, 33, од Skopje
  Мислења:
  333
  Допаѓања:
  462
  Поени од трофеи:
  165
 4. Garfield'

  Intern, Машко, 22
  Мислења:
  237
  Допаѓања:
  47
  Поени од трофеи:
  30
 5. jovancet1

  Intern, Машко, 40
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 6. stefan166

  Gaining Experience, Машко, 25
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  51
  Поени од трофеи:
  50
 7. Vampo

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  238
  Поени од трофеи:
  215