1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
GoCe_
Последна активност:
1 Јуни 2019
Зачленет:
18 ноември 2007
Мислења:
279
Допаѓања:
292
Поени од трофеи:
315

Следачи 1

Сподели

GoCe_

Gaining Experience

GoCe_ последен пат беше виден (како):
1 Јуни 2019