• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од гоце

 1. Г

  NOKIA 6280

  Zdravo Imam nokia 6280 treba da se odkodira ima li nekoj lesen nacin da se odkodira zosto ne mi se iplajka da platam za nego
 2. Г

  Samsung sgh E-250

  Pa kazi ako znaes...:)da ne plajkame 500 den za dekodiranje :)
 3. Г

  Samsung sgh E-250

  Ne e 12345678... a Boro ne mozam ni so (neznam zosto) step 1. -------- 1-Switch off your moblie 2-Remove the Sim and switch on the mobile at this stage mobile show the massage"Insert the SIM" 3-Enter this code : *2767*3855# let it reboot(restart) now its ready for permanent. step 2...
 4. Г

  Samsung sgh E-250

  Imam Samsung sgh E-250 i e kodiran..Nemozam da go koristam so kartica od VIP..Za dekodiranje mi baraat 500 den :) a ne vredit tolku tel..:) znae li nekoj koj e toj network code za dekodiranje?????
На врв Дно