1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
goaxx
Последна активност:
25 Мај 2020 во 22:24
Зачленет:
14 oктомври 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Роденден:
6 Септември 1994 (Возраст: 25)

Сподели

goaxx

Intern, 25

goaxx последен пат беше виден (како):
25 Мај 2020 во 22:24