1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од goaty

 1. 50
  Доделено: 11 ноември 2015

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 2. 30
  Доделено: 2 ноември 2013

  Допаднати 100 мислења

  Твоите мислења се допаднати 100 пати.

 3. 20
  Доделено: 28 Март 2013

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.

 4. 25
  Доделено: 4 Март 2013

  Гик

  Постирај 250 мислења.

 5. 10
  Доделено: 26 Февруари 2012

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 6. 10
  Доделено: 8 Декември 2011

  Допаднати 25 мислења

  Твоите мислења се допаднати 25 пати.

 7. 137
  Доделено: 8 Декември 2011

  1337

  П0571р4ј 1337 м15л3њ4

 8. 5
  Доделено: 5 Декември 2011

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 9. 10
  Доделено: 5 Декември 2011

  Wax on, wax off

  Постирај 100 мислења.

 10. 5
  Доделено: 5 Декември 2011

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот