1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
go4o
Зачленет:
7 Март 2010
Мислења:
15
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Роденден:
30 Март 1965 (Возраст: 54)

Сподели