1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Глупав's Recent Activity

 1. Глупав одговори на темата Препорачајте IPTV.

  1 месец = 600 3 месеца = 1550 6 месеца = 2750 9 месеца = 4100 12 месеца = 5000 (за преку трансакциска помножете со 1.11)

  23 Август 2019 во 16:02
 2. Глупав одговори на темата Препорачајте IPTV.

  @123456 скоро никоја разлика меѓу Rapid и мене доколку е преку трансакциска... Единствена придобивка (ако е за месец претплата) тогаш...

  23 Август 2019 во 15:49
 3. Глупав одговори на темата Препорачајте IPTV.

  @Aleksandaraleks12345 да ти појаснам нешто... Јас сум resell-er на Rapid... и нема да најдеш подобра линија од таму, од таа што ја доби...

  23 Август 2019 во 13:26
 4. На Глупав му/ѝ се допаѓа мислењето на Saso PC во темата Нискобуџетна гејминг конфигурација.

  Продадена.

  22 Август 2019 во 17:02
 5. На Глупав му/ѝ се допаѓа мислењето на Astro во темата ВИП станува А1?.

  Многу јасно. Јас така со жена ми, потпишувам брак на 10 години, може да и го продолжам договорот може не, еве 9-та година е треба да...

  21 Август 2019 во 10:16
 6. На Глупав му/ѝ се допаѓа мислењето на marv во темата Купено Купувам Power Adapter za HP 6830s.

  Купено од @Pane24 . Може клуч. Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

  18 Август 2019