1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Глупав ги следи

 1. Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,250
  Допаѓања:
  8,649
  Поени од трофеи:
  2,207
 2. Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  2,980
  Допаѓања:
  4,217
  Поени од трофеи:
  1,812
 3. Metuzalem

  Epic, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  6,387
  Допаѓања:
  11,593
  Поени од трофеи:
  2,217
 4. Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,445
  Допаѓања:
  10,309
  Поени од трофеи:
  1,707